Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Поїздка до Тернополя  на відкриття навчального центру

7 жовтня 2024 р. делегація ВСП «Рівненський технічний коледж НУВГП» у складі в.о. директора Лариси ОСАДЧОЇ, заступника директора з навчально-виробничої роботи Василя БОЙЧУКА, голови циклової комісії будівництва та цивільної інженерії Наталії МІНАЄВОЇ, майстра виробничого навчання Сергія МАМЧИЧА  на запрошення адміністрації ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» відвідала відкриття навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Відкриття даного центру стало можливим завдяки проєкту «Партнерство у сфері професійної освіти між Ремісничою палатою Дрездена і закладами професійної освіти у Західній Україні. Над проєктом спільно фінансували різні організації-  Реміснича палата Дрездена та АЦ «GROHE» , а закупляли усі сучасні інструменти ТОВ «САХАРА», які також частину обладнання подарували закладу освіти.

Відтепер здобувачі освіти ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»  зможуть освоювати новітні виробничі технології завдяки сучасному обладнанню, інструментам і матеріалам для практичного навчання.

 

 

Голова циклової комісії будівництва та цивільної інженерії         Наталія МІНАЄВА

Поділитися
Перейти до вмісту