Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

0867870
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
109
313
422
2228
1226
867870
Ваш IP: 3.236.52.68
Server Time: 2022-10-05 12:59:21

Витяг з "Правил користування бібліотекою Технічного коледжу НУВГП"

1.Загальні положення

      1.1 Правила користування бібліотекою Технічного коледжу НУВГП розроблені відповідно до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" (32/95-ВР) та на підставі Типових правил користування бібліотеками в Україні (449/3742).
    1.2 Бібліотека є інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, забезпечує творами друку та іншими інформаційними матеріалами навчально-виховний процес коледжу.
   1.3 Фонд бібліотеки є складовою частиною загальнодержавної довідково-інформаційної системи і знаходиться під охороною держави.
    1.4 Користування бібліотекою Технічного коледжу НУВГП - безкоштовне.
    1.5 Остання п'ятниця місяця - санітарний день.

 

2. Права та обов'язки користувачів

   2.1 Право користуватись бібліотекою Технічного коледжу НУВГП мають працівники, учні та студенти Технічного коледжу. Представники інших організацій, підприємств та установ обслуговуються з письмового дозволу директора і, як правило, в читальній залі.
   2.2 Перед записом в бібліотеку користувач повинен ознайомитись з правилами користування бібліотекою і підтвердити зобов'язання їх виконувати підписом на формулярі.

     2.3 Для запису до бібліотеки необхідно пред'явити паспорт, учнівський або студентський квиток, на підставі якого користувачу оформляється формуляр. Надалі обслуговування користувачів проводиться при наявності студентського, учнівського квитка.
    2.4 Користувач за кожен отриманий в бібліотеці інформаційний документ ставить підпис в читацькому формулярі.
    2.5 Рідкісні та цінні документи, довідкові видання, книги єдиних екземплярів, підшивки журналів, газет видаються для користування тільки у читальній залі. 
    2.6 Користувачі мають право одержати для опрацювання поза бібліотекою одноразово не більше 5 документів. Підручники та навчальні посібники видаються терміном на один навчальний рік, нові номери журналів видаються на п'ять днів.
    2.7 Користуючись документами з бібліотечного фонду, користувач повинен дбайливо ставитись до них; при одержанні документів перевірити їхню кількість та наявність пошкоджень, а в разі виявлення дефектів попередити про це бібліотекаря, який зобов'язаний зробити на документі відповідну позначку. В іншому разі відповідальність за виявлені у книгах дефекти несе користувач.
    2.8 Якщо книга втрачена чи пошкоджена, читач зобов'язаний повернути до бібліотеки таку ж книгу або замінити її іншою, яка визнана бібліотекарем рівноцінною за змістом і вартістю (Закон України "Про бібліотеки та бібліотечну справу"(ст. 23)). 
    2.9 В кінці кожного навчального року користувач повинен пред'явити всі бібліотечні документи, що числяться за ним або подовжити (при потребі) термін користування. 
    2.10 Читачі випускних груп повинні повністю розрахуватись з бібліотекою і підписати обхідний лист до отримання диплома.

 

3. Права і обов'язки бібліотеки

 

     3.1 Бібліотека гарантує загальнодоступність своїх фондів і повноту інформації про їхній склад. Обмеження у користуванні фондами бібліотеки встановлюється лише з метою збереження особливо цінних і рідкісних видань і у випадках, що передбачені чинним законодавством України.
    3.2 Бібліотечні документи, видані користувачу фіксуються у формулярі за встановленими графами: дата видачі, автор і назва книги, індекс відділу, інвентарний номер книги. У формуляр записуються також комплекти або окремі номери журналів і газет. 
    3.3 При поверненні користувачем документа в бібліотеку бібліотекар анульовує його підпис у формулярі. У разі порушення термінів користування документами, читачу надсилається нагадування.