Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лічильник відвідувачів

0752317
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
228
299
1597
2951
1265
738841
752317
Ваш IP: 35.153.166.111
Server Time: 2021-12-04 18:51:58

Презентація-перформанс Ірини Баковецької-Рачковської “Торчки, або грант на контрабанду” та етно-вірші

 

10 лютого в ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулася зустріч з місцевою письменницею, лідеркою гурту «Суренж» Іриною Баковецькою-Рачковською.

Ірина Володимирівна – журналістка, краєзнавець, композиторка, громадська діячка, засновниця власного поетичного стилю етно-вірша, етно-рок-виконавиця, ініціаторка та організаторка багатьох літературно-мистецьких проєктів.

Автор поетичних збірок «Фундаменти святинь», «Римовані весни», «Перехрестя роси», «Із ребра хаосу», «Write tomboy write! або Якби Бенксі жив у місті Ра».   Автор прозових творів  «Пластилін»  та «Торчки, або Ґрант на контрабанду».

Поезію Ірини Баковецької називають стильною, надсучасною, авангардною, такою, що прочитується далеко не з першого разу, а з рядками лише затягує у вир глибоких внутрішніх філософій авторки.

Творча зустріч Ірини Баковецької зі студентами та учнями проходила в приємній теплій атмосфері.

Щербацька Валерія ( гр. №16),   Дердюк Ангеліна (гр№16) та   Котигорох Віктор ( гр. № Е-2) продекламували   вірші поетеси.

1

Авторка презентувала для учнів та студентів коледжу детективний роман «Торчки, або Ґрант на контрабанду»,яка адресована усім любителям «чорного гумору», психологічного детективу, соціальної тематики, сучасної прози, несподіваних фіналів. Це історія про іншусоціальну сторону, здавалося б, тихого та спокійного життя в провінції - кругообігрізних наркотичних засобів.

Зустріч була живою і нестандартною. Колориту додало те, що Ірина Баковецька разом з музикантами Михайлом Дробиною та Артемом Аврусевичем виконали декілька музичних композицій.

2

3

На згадку про зустріч Ірина Баковецька–Рачковська подарувала для бібліотеки закладку мистецький календар та диск із записом гурту «Суренж».