1072243
Ваш IP: 3.145.178.157
Server Time: 2024-04-30 22:41:14

Результати XXXVI чемпіонату світу з армспорту

З 14 по 20 вересня 2014 року у місті Вільнюс (Литва) проходив XXXVI чемпіонат світу з армспорту серед юніорів та юніорок, чоловіків та жінок.

У цих змаганнях взяли участь більше 1000 спортсменів із 48 країн світу. Збірна команда України посіла 2-ге загальнокомандне місце, у складі якої, за сприяння Технічного коледжу НУВГП, брали участь студенти коледжу: Зелінська Вікторія  (ІХТ-4), Микитюк Олексій (ІМ-3), а також викладач фізвиховання, суддя міжнародної категорії, тренер -  Новак Михайло Володимирович.

Всі наші спортсмени показали високий рівень підготовки і хороший результат. Вагомий внесок для команди виборов Микитюк Олексій, який посів ІІ місце на ліву руку серед юніорів у ваговій категорії 55 кг., поступившись лише у фіналі в боротьбі за золоту медаль представнику Грузії.