ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"
Колектив Технічного коледжу НУВГП за підсумками чемпіонатів м. Рівного у 2016 році – сьомий рік поспіль переможець Спартакіади міста у підгрупі Вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації
Колектив Технічного коледжу НУВГП за підсумками чемпіонатів м. Рівного у 2016 році – сьомий рік поспіль переможець Спартакіади міста у підгрупі Вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації (серед 9-ти навчальних закладів). Спартакіада триває календарний рік і складається з 14 видів, а в підсумковий залік зараховується 10 кращих результатів. Результат 10-ти кращих залікових видів - 14 очок: І місце – легкоатлетичний крос, волейбол (юнаки), легка атлетика, міні-футбол, шахи, армспорт, баскетбол (юнаки); ІІ місце - плавання, гирьовий спорт; ІІІ місце - настільний теніс. Також збірні коледжу посіли: ІІІ місце - стрільба кульова; 5-те місце - баскетбол(дівчата); 6-те місце – шашки; 7-ме місце – волейбол (дівчата).
17-18 грудня 2016 року в місті Кишенів проходив міжнародний турнір з армспорту «MOLDOVA OPEN CUP»
17-18 грудня 2016 року в місті Кишенів, Республіка Молдова проходив міжнародний турнір з армспорту серед чоловіків та жінок – «MOLDOVA OPEN CUP». На цьому турнірі було представлено близько 100 спортсменів з шести країн світу (Молдови, Польщі, Болгарії, Румунії, України, Італії).
В м. Дубно пройшли змагання в залік Спартакіади 2016-2017 н. р. серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області.
23.11.16р. в м. Дубно пройшли змагання в залік Спартакіади 2016-2017 н. р. серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області: на базі Дубенського медичного коледжу - з шахів, а на базі Дубенського педагогічного коледжу РДГУ – з настільного тенісу.
В м. Києві в спортивному ресторані «Olimpiyskiy Restaurant&Grill» відбувся Всеукраїнський турнір з армспорту «Olympia Open Cup»
13 листопада в м. Києві в спортивному ресторані «Olimpiyskiy Restaurant&Grill» відбувся Всеукраїнський турнір з армспорту «Olympia Open Cup».За підтримки Міністерства молоді та спорту України, Української федерації армспорту.
ІІ етап VII Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.
Зразок анкети для учасника олімпіади
Надіслані анкети учасників олімпіади:
№ | Навчальний заклад | Учасник олімпіади | Викладач |
1. | Автотранспортний коледж НУВГП | Гарбарук Назарій Валерійович | Жданюк Тетяна Богданівна |
2. | ВСП Рівненський коледж НУБіП | Грабар Валентина Ігорівна | Сорока Мирослава Василівна |
3. | Рокитнівське медичне училище | Боровець Богуслава Анатоліївна | Ничипорчук Світлана Олексіївна |
4. | Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП | Лазарук Анна Василівна | Остапчук Наталія Анатоліївна |
5. |
Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП |
Крук Микола Андрійович | Фесюк Наталія Євгенівна |
6. | Костопільська філія РІвненського базового медичного коледжу | Демушик Мирослава Анатоліївна | Глущенко Мирослава Ярославівна |
7. |
Рівненське музичне училище РДГУ |
Думіч Софія Сергіївна | Шеруда Неля Петрівна |
8. | Приватний ВНЗ Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж | Табачук Наталія Вікторівна | Миронюк Валентина Михайлівна |
9. | Технічний коледж НУВГП | Фучок Дмитро Олегович | Куришко Надія Микитівна |
10. | Млинівський державний технолого-економічний коледж | Лук’янова Анна Олександрівна | Йож Ольга Володимирівна |
11. | Вищий комунальний навчальний заклад Дубенський медичний коледж | Вальчук Софія Олександрівна |
Павленко Ніна Йосипівна |
12. | Мирогощанський аграрний коледж | Богданець Олександра Анатоліївна | Кравчук Наталя Олександрівна |
13. | Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ | Фурсович Галина Леонідівна | Поліщук Наталія Олександрівна |
14. | Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж | Кулай Ольга Миколаївна | Береза Юлія Миколаївна |
15. | Рівненський коледж економіки та бізнесу | Садовчук Олена Іванівна | Вербило Тамара Володимирівна |
16. | Рівненський коледж вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" | Шрамович Ревека Сергіївна | Хільчук Юлія Василівна |
17. | Рівненський державний базовий медичний коледж | Прокопчук Марина Василівна | Сондак Валентина Петрівна |
Банк завдань на олімпіаду:
.
Результати обласної олімпіади з української мови
Результати обласної олімпіади з української мови
01.03.2014 року на базі Державного вищого навчального закладу «Рівненський коледж економіки та бізнесу» відбувся ІІ (обласний) етап ІV Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
В олімпіаді взяли участь 13 учасників (студенти другого курсу на основі базової загальної середньої освіти).
Вітаємо
Парфенюка Миколу,
студента групи ПМ-2
спеціальності «Прикладна математика»,
який здобув ІІ місце в обласній олімпіаді.
До участі в олімпіаді студента підготувала викладач української мови та літератури Зелінська О.М.
Результати обласної олімпіади з математики
18 березня 2014 року на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ (обласний) етап Шостої Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області.
ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ
18 березня 2015 року в Технічному коледжі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ етап Сьомої всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
ЇЇ учасниками стали 17 студентів першого курсу, що навчаються на основі базової загальної середньої освіти в коледжах та училищах Рівненської області, які прибули в супроводі викладачів математики.
Для підготовки і проведення олімпіади в Технічному коледжі було створено оргкомітет, який забезпечив всі вимоги положення про проведення олімпіади такого рівня. Була створена рубрика «Обласна олімпіада з математики» на сайті коледжу, попередньо підготовлені бланки для оформлення і запису розв’язків, сертифікати учасників, грамоти та подарунки призерам і переможцю олімпіади.
Після реєстрації учасників серед викладачів математики було проведено жеребкування - обрано лічильну, задачну, апеляційну комісії, спостерігачів, та склад журі олімпіади. Очолив журі голова Петро Іванович Корнійчук ( ДВНЗ Рівненський коледж економіки та бізнесу). Під керівництвом заступника голови оргкомітету олімпіади Лариси Костянтинівни Осадчої відкрито і прозоро методом жеребкування відбувся відбір семи завдань, які склали олімпіадну роботу. На виконання роботи було відведено три години.
Увагу педагогів - гостей Технічного коледжу привернув хол другого поверху, оформлення якого відповідає проведенню навчально-пізнавального тижня математики, інформатики та фізики «Програмуємо фізико-математичну весну». Зокрема: програма тижня, «Математичний вернісаж» - виставка малюнків та математичних моделей, малюнки–експозиції художників «Неможливе мистецтво», математичні та фізичні стіннівки, що відображають творчий підхід викладачів циклової комісії до навчання студентів та учнів в коледжі.
По завершенні виконання олімпіадної роботи, з метою об’єктивного їх оцінювання було проведено шифрування і передано роботи на перевірку. Під час оцінювання студенти-учасники олімпіади мали змогу ознайомитись з традиціями та життям Технічного коледжу в музеї. Змістовну екскурсію провела керівник музею Алла Юріївна Шваєнко. Надалі відбулося спілкування і знайомство за склянкою чаю та легким фуршетом, що зменшило напругу в очікуванні результатів олімпіади.
По завершенні роботи журі були підведенні підсумки. Учасників олімпіади привітав голова оргкомітету, завідувач кафедри хімії та фізики Національного університету водного господарства та природокористування, заслужений винахідник України, член-кореспондент Української екологічної Академії наук, відмінник освіти України, старший науковий співробітник, кандидат технічних наук Микола Васильович Яцков. Він вручив сертифікати учасника олімпіади, грамоти та цінні подарунки призерам і переможцю олімпіади і побажав успіхів у навчанні й досягнення майбутніх перспектив.
Щиру вдячність за чітку організацію олімпіади, теплий прийом в стінах Технічного коледжу висловила голова методичного об’єднання викладачів математики вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області Тригубець Лариса Романівна (Рівненський державний аграрний коледж).
РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ СЬОМОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
З МАТЕМАТИКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
№ з/п | Прізвище, ім’я та по-батькові учасника | Назва навчального закладу |
Місце ( від І до ІІІ) |
1 |
Турчинський Юрій Юрійович |
Технічний коледж НУВГП | І |
2 |
Волошкевич Ярослав Олександрович |
Рівненський коледж економіки та бізнесу | ІІ |
3 |
Придатко Христина Вікторівна |
Дубенський коледж РДГУ | ІІІ |
Вітаємо переможця та призерів, всіх учасників олімпіади і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин.
Голова циклової комісії
математики, інформатики та фізики С.М. Андрійчук
Заявки на участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади
з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.
Рівненської області
2015 рік
1.
Прізвище | Волошин |
Ім’я | Валерій |
По батькові | Вікторович |
Курс | 1 курс |
Спеціальність | "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" |
Навчальний заклад | Рівненський автотранспортний коледж НУВГП |
Викладач | Марценюк Юлія Юріївна |
2.
Прізвище | Ковальчук |
Ім’я | Павло |
По батькові | Ігорович |
Курс | І |
Спеціальність | 5.05010301 Розробка програмного забезпечення |
Навчальний заклад | Рівненський державний аграрний коледж |
Викладач | Тригубець Лариса Романівна |
3.
Прізвище | Зубик |
Ім’я | Катерина |
По батькові | Андріївна |
Курс | І |
Спеціальність | «Народна художня творчість» спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи» |
Навчальний заклад | Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ |
Викладач | Фенюк Наталія Романівна |
4.
Прізвище | Шостак |
Ім’я | Ольга |
По батькові | Віталіївна |
Курс | І ВЛ(9) |
Спеціальність | „Лікувальна справа” |
Навчальний заклад | ВКНЗ „Дубенський медичний коледж” Рівненської обласної ради |
Викладач | Бойко Людмила Миколаївна |
5.
Прізвище | Ковальчук |
Ім’я | Назарій |
По батькові | Миколайович |
Курс | І |
Спеціальність | 5.06010101 ,, Будівництво та експлуатація будівель і споруд” |
Навчальний заклад | Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП |
Викладач | Салівончик Тетяна Євстафіївна |
6.
Прізвище |
Боришкевич |
Ім’я | Віктор |
По батькові | Сергійович |
Курс | І |
Спеціальність | Сестринська справа |
Навчальний заклад | Костопільська філія Рівненського базового медичного коледжу |
7.
Прізвище | Луць |
Ім’я | Тетяна |
По батькові | Вікторівна |
Курс | I |
Спеціальність | «Експлуатація та ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва» |
Тел./факс навчального закладу | Мирогощанський аграрний коледж |
Викладач | Кругліцька Надія Олександрівна |
8.
Прізвище | Синиця |
Ім’я | Надія |
По батькові | Анатоліївна |
Курс | 1 |
Спеціальність | «Організація виробництва» |
Навчальний заклад | Млинівський державний технолого-економічний коледж |
Викладач | Сасюк Ігор Тарасович |
9.
Прізвище | Щирська |
Ім’я | Анастасія |
По батькові | Олександрівна |
Курс | І |
Спеціальність | ’’Народна інструментальна музика’’ |
Навчальний заклад | Рівненське музичне училище РДГУ |
Викладач | Огризко Алла Володимирівна |
10.
Прізвище | Оксенюк |
Ім’я | Яна |
По батькові | Володимирівна |
Курс | І |
Спеціальність | «Діловодство» |
Навчальний заклад | Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП |
Викладач | Мельник Максим Володимирович |
11.
Прізвище | Микосянчик |
Ім’я | Дарія |
По батькові | Анатоліївна |
Курс | І курс |
Спеціальність | «Туристичне обслуговування» |
Навчальний заклад | ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» |
Викладач | Єфімчук Сергій Олександрович |
12.
Прізвище | Турчинський |
Ім’я | Юрій |
По батькові | Юрійович |
Курс | І курс |
Спеціальність | «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» |
Навчальний заклад | Технічний коледж НУВГП |
Викладач | Коренець Ганна Юріївна |
13.
Прізвище | Самкова |
Ім’я | Тетяна |
По батькові | Анатоліївна |
Курс | І |
Спеціальність | Правознавство |
Навчальний заклад | Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж |
Викладач | Василюк Оксана Миколаївна |
14.
Прізвище | Шереш |
Ім’я | Євген |
По батькові | Євгенович |
Курс | І |
Спеціальність | Обслуговування комп’ютерних систем і мереж |
Навчальний заклад | Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж |
Викладач | Бондарина Ірина Володимирівна |
15.
Прізвище | Придатко |
Ім’я | Христина |
По батькові | Вікторівна |
Курс | І |
Спеціальність | 5.01010201 «Початкова освіта» |
Навчальний заклад | Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету |
Викладач | Харченко Н.А. |
16.
Прізвище | Максимчук |
Ім’я | Олена |
По-батькові | Сергіївна |
Курс | перший |
Спеціальність | 5.01010201 Початкова освіта |
Навчальний заклад | Сарненський педагогічний коледж РДГУ |
Викладач | Колісніченко Валентина Володимирівна |
17.
Прізвище | Примак |
Ім’я | Ганна |
По-батькові | Віталіївна |
Курс | перший |
Спеціальність | Бухгалтерський облік |
Навчальний заклад | Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП |
----
надіслані навчальними закладами |
||
1. | Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ | Завантажити |
2. | Дубенський медичний коледж | Завантажити |
3. | Мирогощанський аграрний коледж | Завантажити |
4. | ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» | Завантажити |
5. | Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП | Завантажити |
6. | Рівненський державний аграрний коледж | Завантажити |
7. | Костопільська філія Рівненського базового медичного коледжу | Завантажити |
8. | Млинівський державний технолого-економічний коледж | Завантажити |
9. | Технічний коледж НУВГП | Завантажити |
10. | Рівненський автотранспортний коледж НУВГП | Завантажити |
11. | Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП | Завантажити |
12. | Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж | Завантажити |
--
надіслані навчальними закладами |
||
1. | Дубенський медичний коледж | Завантажити |
2. | Мирогощанський аграрний коледж | Завантажити |
3. | Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП | Завантажити |
4. | Рівненський державний аграрний коледж | Завантажити |
5. | Костопільська філія Рівненського базового медичного коледжу | Завантажити |
6. | Дубенський коледж РДГУ | Завантажити |
7. | Технічний коледж НУВГП | Завантажити |
8. | Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП | Завантажити |
9. | Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж | Завантажити |
--
Розкрити зміст Олімпіади 2014 --- Згорнути